Prihlásiť do CMS Desk.
Písmo:
► O spoločnostiKariéra

Kariéra

kariera.jpgTak, ako sme presvedčení, že kvalifikovaní zamestnanci sú kľúčom k úspechu každej spoločnosti, neustále hľadáme talentovaných jednotlivcov pracovať v našej firme. Či už ste budúci absolvent vysokej alebo strednej školy, sme presvedčení, že naša spoločnosť je miesto, kde nájdete svoje uplatnenie a zázemie vo svojom pracovnom živote. Tak isto ponúkame svoje voľné pracovné miesta nielen absolventom škôl ale aj starším pracovníkom,ktorý sú nezamestnaný resp.by chceli zmeniť svoju pôvodnú prácu.Takýto pracovníci nesú so sebou bonus skúseností z predošlého života a svojich predošlých zamestnaní. 
Dokonca aj vtedy, ak nenájdete žiadne voľné pracovné miesto v našej ponuke,ktoré by vyhovovalo Vášmu pracovnému profilu,prosím neváhajte a pošlite nám váš životopis spolu s motivačným listom s vysvetlením výhod ak budete pracovať pre nás.

Úspešní uchádzači by mali prijať pozvanie na osobnom pohovore do 14 dní. Upozorňujeme, že dostávame  rozsiahly počtet žiadostí, ohužiaľ nie je možné odpovedať na každú z nich individuálne. Preto, ak nebude mať odpoveď v lehote 14 dní, prosím kontaktujte nás.

Aktuálne voľné pracovné miesta

V súčasnosti neexistujú žiadne voľné pozície.
    Všetky práva vyhradené   © Copyright by DESAL s.r.o                                                                                         Mapa stránky     |     Created by KAnet     |    Powered by Kentico 
    
      Domov                                                                                                                                                         SiteMap.png             KAnet         PoweredByKentico