Prihlásiť do CMS Desk.
Písmo:
► Domov

 Objavte neobmedzené možnosti produktov z dreva ....

       Potrebujete drevo na Váš dom? 
                                     
                    Staviate pergolu, altánok a neviete ako s rezivom? 


                                           Prenechajte to na nás radi Vám pomôžeme !!!

Aktuality

Anketa

Anketa Ako sa vám páči nová stránka?
 
88
 
30
 
12
 
84

Firma DESAL sa nachádza v obci Dolný Lieskov v tesnej blízkosti mesta Považská Bystrica.
Spoločnosť vlastní areál ktorý sa rozprestiera na ploche o  rozlohe 11000 m2.
Jej vznik sa datuje už od roku 1992 a až do dnešného dňa úspešne pôsobí v oblasti drevospracujúceho priemyslu kde sa radí medzi jedného z najvýznamnejších spracovateľov drevnej hmoty v regióne.
V roku 2011  spoločnosť prešla reorganizáciou kde sa  preformovala z fyzickej na právnu subjektivitu.
Hlavnou činnosťou je piliarska výroba a spracovanie drevnej hmoty až po finálny výrobok.
Nosnú časť výroby tvorí:
výroba drevených krovov- stavebného reziva, výroba drevených altánkov,výroba sušeného stolárskeho reziva,výroba drevených dlážok, obkladov-palubovky,tatranský profil...
Spoločnosť sa venuje aj výrobe drevených paliet,podlášiek,rôznych dební a iných obalových prvkov.

Firma vlastní moderné certifikované komorové sušiarne reziva, čo je predpokladom pre výrobu kvalitne vysušeného stolárskeho reziva, rôznych druhov obkladov, podlahových dlážok a iného sortimentu z dreva.
Porez a ďalšie opracovanie drevnej hmoty prevádzame na nových technologicky vyspelých zariadeniach od popredných svätových výrobcov.
V plnej miere sa venujeme imregnácii reziva proti škodcom a drevokaznému hmyzu, čo zabezpečujem certifikovanýmy prípravkami v hydraulickej impregnačnej vani čím dosahujeme max.kvalitu impregnácie.

Od r. 1996 rozšírila firma smer podnikania o predaj drevoobrábacích strojov a nástrojov. V ponuke sú rôzne druhy pásových , rámových, kotúčových píl a rôzne potreby pre drevospracujúci priemysel.
Firma vlastní svoj autopark, ktorým zabezpečuje dovoz drevenej hmoty a rozvoz vlastných výrobkov až po konečného spotrebiteľa.

    Všetky práva vyhradené   © Copyright by DESAL s.r.o                                                                                         Mapa stránky     |     Created by KAnet     |    Powered by Kentico 
    
      Domov                                                                                                                                                         SiteMap.png             KAnet         PoweredByKentico